Proč rezervovat pomocí FerryScan?


  • Vyhledejte dostupnost trajektů u mnoha operátorů.
  • Porovnejte ceny.
  • Neplaťte nic navíc. Cena, kterou vidíte na FerryScan, je cena, kterou zaplatíte přímo u operátora.
  • Vstřícný zákaznický servis nabízený v několika jazycích.

Trajekt z Helsinki do Stockholm Informace o cestě

Mapa zobrazující trasu trajektu z Helsinki do Stockholm

Trajekty pravidelně spojují dvě skandinávská hlavní města Helsinky a Stockholm. Z Helsinek do Stockholmu jezdí denně dva trajekty provozované společnostmi Tallink-Silja a Viking Lines. Oba trajekty se krátce zastaví na Ålandech a poté pokračují do Stockholmu.


Z přístavu Do přístavu Čas odjezdu Čas příjezdu Operátor
Přístav Helsinky (South Harbour Olympia Terminal). Přístav Stockholm (Värtahamnen). 17:00 10:00 Tallink Silja Kniha Výlet
Přístav Helsinky (Katajanokka). Přístav Stockholm (Stadsgården). 17:15 10:00 Viking Line Kniha Výlet

Trajekt z Helsinki do Stockholm statistiky cesty

Průměrná doba trvání cesty 17:48
Město odletu Helsinki, Finsko
Město příjezdu Stockholm, Švédsko
Provozovatelé trajektů Tallink Silja, Viking Line

Alternativní trajektová trasa: Turku → Stockholm

Z Helsinek do Stockholmu zvažte místo toho alternativní trajektovou trasu z Turku do Stockholmu. Turku je pouhé dvě hodiny vlakem z Helsinek a mezi Turku a Stockholmem odjíždí denně více trajektů než mezi Helsinkami a Stockholmem. Existují dokonce vlaky, které jezdí přímo do přístavu Turku.


Často kladené otázky

Své vozidlo nebo motocykl můžete přivézt na všechny trajekty uvedené na FerryScan. Vezměte prosím na vědomí, že prostor ve vozidle je omezený a často se vyprodá mnohem dříve, než sedadla pro cestující. Na FerryScan máme omezený výběr typů vozidel, ale kdykoli nás můžete kontaktovat, abyste si zarezervovali jakékoli vozidlo.

Cena, kterou zaplatíte na FerryScan, je cena, kterou zaplatíte za rezervaci přímo u jakéhokoli operátora. Pokud si všimnete vyšší ceny na FerryScan oproti operátorovi, dorovnáme cenu operátora. FerryScan získává malou provizi z každého prodeje od provozovatele trajektu, tato provize se však nezapočítává do našich cen.

V současné době máme omezenou podporu pro online rezervace s domácími mazlíčky. Pro rezervace s domácími mazlíčky nás prosím kontaktujte, rádi vám pomůžeme.

Téměř všechny trajekty mají na palubě kajuty, které lze zakoupit. Některé trasy (často přes noc) vyžadují kajutu, která je součástí letenky. Svou kajutu můžete vždy vylepšit za peníze navíc. Nejlevnější kajuty jsou obvykle ve spodní části lodi poblíž motorů. Doporučujeme pokusit se jim za každou cenu vyhnout, zvláště v zimě, kdy je rozbouřené moře.

Na trajektech v Baltském moři je obecně na výběr z mnoha aktivit. Je zde mnoho restaurací, barů, kaváren a obchodů. Na větších lodích najdete také noční kluby, lázně a divadla.

Trajektové přístavy v Helsinki

Trajektové přístavy v Helsinki, které mají pravidelnou osobní a automobilovou trajektovou dopravu.

Trajektové přístavy v Stockholm

Trajektové přístavy v Stockholm, které mají pravidelnou osobní a automobilovou trajektovou dopravu.

Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím. Dozvědět se více