O FerryScan


FerryScan byl postaven malou, vášnivou společností založenou ve Wisconsinu ve Spojených státech amerických vášnivými cestovateli - mezi námi je více než 40 zemí! Rádi poznáváme nová místa a myslíme si, že cestování by mělo být pohodlné, používat nejnovější technologie a být upřímnější.


Kdo jsme

Naši zakladatelé, Peter Goetsch a Westley Bonack, postavili FerryScan, aby lidem pomohl najít nejlepší možnosti cestování v Baltském moři a poskytl užitečné informace, které vám pomohou zarezervovat si cestu, kterou potřebujete.

Neprodáváme vám více, než potřebujete, a upřímně vám řekneme, co se děje. Nezapojujeme se do vytváření falešných recenzí nebo používání podvodných taktik, jsme tu pro dlouhou hru a chceme, abyste nám na cestách důvěřovali v nadcházejících letech.

Náš tým

Peter a Westley řídí každodenní provoz, programování a prodej.

Bill, Alyona, Anne a Valentin pomáhají s marketingem, podporou a překlady a se všemi těžkými úkoly v zákulisí, které vám umožní FerryScan.

Proč jsme vytvořili FerryScan

Viděli jsme skutečnou mezeru mezi aktuálními údaji a informacemi o rezervacích trajektů a viděli jsme, že ve vyhledávání na jiných stránkách chyběli skvělí provozovatelé trajektů. Věděli jsme, že vám můžeme usnadnit rezervaci a zároveň vám poskytneme více informací. Jsme nadšení pro trajekty a rádi bychom toto dopravní médium více otevřeli, aby si více lidí mohlo užít krásné památky a pohodlné cesty, které trajekty nabízejí. Možná se dokonce uvidíme na vaší další cestě!

Budoucnost

Rezervace trajektů bohužel není tak pohodlná jako rezervace letenky a informace nejsou transparentní, ale myslíme si, že to můžeme změnit. Trajekty jsou velmi pohodlné, často rychlejší než krátké lety a mnohem pohodlnější než létání nebo řízení. Letenku můžete změnit mnohem snadněji a existuje mnoho cest, někdy každých pár hodin na oblíbených trasách, ve srovnání se stejnými trasami s leteckou společností.


Děkujeme, že jste nás navštívili, a doufáme, že nám i nadále budete pomáhat budovat budoucnost cestování.

Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím. Dozvědět se více