O FerryScan


Název FerryScan pochází z "Ferry Scandinavia" a představuje náš hlavní cíl: být hlavním zdrojem informací o trajektech, zpráv a jízdenek v Baltském moři. Věříme, že tím, že se zaměříme pouze na jeden region, zaručujeme, že jsme tím nejinformovanějším a nejužitečnějším partnerem pro vaši cestu trajektem. Koneckonců, jet trajektem není všude na světě stejné.

Neprodáváme vám více, než potřebujete, a upřímně vám řekneme, co se děje. Nezapojujeme se do vytváření falešných recenzí nebo používání podvodných taktik, jsme tu pro dlouhou hru a chceme, abyste nám na cestách důvěřovali v nadcházejících letech.


Obchodní informace

FerryScan je projekt od Port Zero Ventures, společnosti zaměřené na využití technologií k řešení problémů v dopravním průmyslu.

Port Zero Ventures a dále FerryScan je registrovaná firma ve Spojených státech amerických. Pokud jste evropským zákazníkem, pravděpodobně budete komunikovat s Port Zero Baltic OÜ, naší estonskou dceřinou společností.

Náš tým

FerryScan je zcela vzdálená společnost, kde většina lidí pracuje buď z Evropy, nebo Ameriky. Jako vzdálený tým se nám daří, protože jsme jako naši zákazníci – z mnoha zemí světa!


Náš příběh

2017 - Peter Goetsch a jeho dlouholetý přítel Westley Bonack, který dokončuje postgraduální studium ve Finsku na Helsinské univerzitě, se rozhodnou vydat se přes Finský záliv do Estonska. Poté pokračují do Stockholmu, opět trajektem. Cestou si uvědomí, že pokud nejste místní, neexistují žádné důvěryhodné zdroje pro jízdní řády trajektů a lístky v Baltském moři. Z toho se rodí nápad.

2018 - Peter a Westley tvoří Port Zero Ventures a začíná vývoj na FerryScan. Na podzim je spuštěn jednoduchý proof-of-concept.

2020 - FerryScan má stabilní růst a přináší hlavní partnery trajektů, jako jsou Viking Line, Tallink-Silja a Finnlines.

2021 - Navzdory velkým protivětrům z COVID-19 pokračujeme v začleňování základních funkcí do aplikace a přinášíme další klíčové partnery, jako jsou Eckerö Line a Stena Line.

2022 - Otevřeli jsme podnik v Estonsku, Port Zero Baltic OÜ, abychom lépe sloužili našim zákazníkům z EU.

2023 - FerryScan pokračuje v růstu a přidává DFDS Seaways a Polferries jako hlavní partnery.

Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím. Dozvědět se více