Vítáme Eckerö Line na FerryScan

Naposledy aktualizováno


FerryScan and Eckerö Line Logos

Tento měsíc vítáme Eckerö Line na FerryScan! Jsme velmi rádi, že je můžeme přidat do FerryScan, protože jsou cenným doplňkem našich stránek s trasami Helsinky-Tallin. Eckerö Line provozuje dva trajekty mezi Helsinkami a Tallinem a je často nejlepší pro hledání lístků na poslední chvíli. S přidáním Eckerö Line nyní FerryScan plně podporuje všechny operátory mezi Tallinem a Helsinkami.

Více na Eckerö Line

Eckerö Line provozuje dva trajekty mezi Helsinkami a Tallinem. M/S Finlandia je moderní trajekt se 3-4 odjezdy každý den z Helsinek a Tallinnu. Eckerö Line také provozuje Finbo Cargo, což je trajekt určený pro vozidla a nákladní dopravu (ty bez vozidel nemají povoleno provádět rezervace). Finbo Cargo operuje mezi přístavy Helsinki Vuosaari a Tallinn Muuga, které se oba nacházejí mimo centrum města, takže je ideální pro řidiče, aby se vyhnuli provozu. I když je Eckerö Line menší než jeho kolegové, stále poskytuje spolehlivé a cenově dostupné trajektové spojení mezi Helsinkami a Tallinem.

Trasa Frekvence Informace o rezervaci
Helsinky do Tallinnu Mnoho za den Klikněte pro informace o rezervaci
Helsinky (Vuosaari) do Tallinnu (Muuga) – pouze vozidla a náklad Mnoho za den Klikněte pro informace o rezervaci
M/S Finlandia Pulling into the port of Tallinn
M/S Finlandia Pulling into the port of Tallinn
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím. Dozvědět se více