Vítáme DFDS Seaways na FerryScan

Naposledy aktualizováno


Loga FerryScan a DFDS Seaways

Právě včas na léto jsme rádi, že můžeme konečně oznámit naše partnerství a integraci s DFDS Seaways. DFDS je jedním z největších provozovatelů trajektů v Evropě, s trasami po celém Baltském moři, Severním moři a Lamanšském průlivu. Jsme nadšeni, že můžeme našim uživatelům nabídnout jejich trasy, a těšíme se na spolupráci s nimi, abychom cestování trajektem ještě více zpřístupnili. Zatímco DFDS nabízí velké množství trajektových tras v Evropě, rozhodli jsme se zaměřit pouze na jejich trasy v Baltském moři, abychom zůstali v souladu s naším posláním na FerryScan.

DFDS je obrovský trajektový operátor v Evropě s trasami spojujícími Německo, Lotyšsko, Litvu, Švédsko, Estonsko, Francii, Dánsko, Spojené království a Irsko. Naše přidání DFDS do FerryScan dává zákazníkům ještě více možností cestování v Balickém moři.

Nové trasy DFDS na FerryScan

Na FerryScan byly přidány následující trasy z DFDS. Vezměte prosím na vědomí, že některé trasy je možné rezervovat pouze v případě, že máte vozidlo.

Trasa Frekvence Informace o rezervaci
Frederikshavn ↔ Oslo Vícekrát denně Klikněte pro informace o rezervaci
Kodaň ↔ Oslo Vícekrát denně Klikněte pro informace o rezervaci
Karlshamn ↔ Klaipėda Vícekrát denně Klikněte pro informace o rezervaci
Kiel ↔ Klaipėda Vícekrát denně Klikněte pro informace o rezervaci
Stockholm ↔ Paldiski Vícekrát denně Klikněte pro informace o rezervaci
DFDS Crown Seaways a DFDS Pearl Seaways zakotvily v Kodani.
DFDS Crown Seaways a DFDS Pearl Seaways zakotvily v Kodani.

Jít vpřed

Jsme nadšeni, že máme tu čest spolupracovat s DFDS Seaways. Díky jejich přidání do FerryScan je naše aplikace mnohem lepší a my se těšíme na dlouhé společné partnerství.

Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím. Dozvědět se více