Rezervujte trajekty do Baltského moře pomocí FerryScan

Naposledy aktualizováno


FerryScan je metavyhledávač pro trajekty v oblasti Baltského moře. Nabízíme jednotné vyhledávací rozhraní u mnoha operátorů v Baltském moři, což uživatelům umožňuje snadno porovnávat jízdní řády a ceny. Pro vybrané operátory nabízíme také možnost rezervovat cesty přímo na samotném FerryScan. Tato stránka poskytuje přehled toho, co podporujeme, pokud jde o plánování, ceny a možnosti rezervace.

Aktuální možnosti na FerryScan

Operátor Destinace Plánování1 Ceny2 Rezervace3
Logo Finnlines Helsinki, Isole Åland, Lubecca, Malmo, Stoccolma, Turku done done done
Logo Tallink Silja Helsinki, Isole Åland, Stoccolma, Tallin, Turku done done done
Logo Eckerö Linjen clear clear clear
Logo Viking Line Helsinki, Isole Åland, Stoccolma, Tallin, Turku done done done
Logo Eckerö Line Helsinki, Tallin done done done
Logo Wasaline clear clear clear
Logo TT-Line clear clear clear
Logo Stena Line Frederikshavn, Gdynia, Grenaa, Göteborg, Halmstad, Karlskrona, Kiel, Liepaja, Lubecca, Rostock, Stoccolma, Trelleborg, Ventspils done done done
Logo DFDS Seaways Copenaghen, Frederikshavn, Karlshamn, Kiel, Klaipeda, Oslo, Paldiski, Stoccolma done done done
Logo Polferries Danzica, Stoccolma done clear clear

Vlastní rezervace

Jsme tradiční obchodní zástupce s řadou trajektových společností v regionu Baltského moře a jsme schopni zpracovat rezervace trajektů prostřednictvím e-mailu a telefonu pro všechny operátory uvedené na této stránce.

Pro tyto operátory s vámi můžeme spolupracovat na vytváření vlastních výletů a také na skupinových rezervacích. Pro více informací nás prosím kontaktujte .

Vlastní rezervace provedené pomocí FerryScan podléhají 10% provizi nebo 10,00 EUR, podle toho, co je vyšší, stejně jako našim standardním rezervačním podmínkám.

Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím. Dozvědět se více