Najměte si tým FerryScan!

Naposledy aktualizováno


Programming Team

Proč my?

Vybudovali jsme stránku FerryScan, kterou používají desítky tisíc lidí ve 25 jazycích k vyhledávání výletů a informací v Baltském moři. Nyní, když jsme dokončili naši práci a ukázali, co umíme, jsme připraveni vám pomoci s vašimi projekty.

Náš tým má 20 let zkušeností s budováním profesionálního softwaru v oblasti cestování a elektronického obchodování a rychle se přizpůsobujeme novým technologiím a měnícím se osvědčeným postupům, abychom vytvořili konkurenceschopné produkty za přiměřenou cenu.

Ať už chcete připravit svůj web na ChatGPT, přidat několik nových funkcí nebo expandovat do nových zemí, jsme tím správným týmem, který vám s tím pomůže rychle a s ohledem na rozpočet. Nebudeme přestavovat nebo stavět s těžko najímatelnými nástroji, pouze vyřešíme vaše problémy s nejnižšími celkovými náklady na vlastnictví.

Jak vám můžeme pomoci dosáhnout vašich cílů

1) Vývoj backendu v Javě (Spring nebo J2EE), Node.js, Django nebo Ruby on Rails

2) Vývoj frontendu v Angular, Vue.js nebo React

3) Kontejnerizace vaší aplikace a nasazení

4) Vývoj AWS a Azure Cloud

5) Audit kódu a pomoc s automatizací testování

6) Internacionalizace/překlad vašeho produktu a vícejazyčný prodej

7) Marketingová/SEO analýza – nabídneme všechny způsoby, které jsme se naučili, jak snížit vaše náklady na získávání zákazníků a udržet vaši konkurenceschopnost na trhu

Sazby

Žádný projekt není příliš malý. Záleží nám na výsledcích a nalezení udržitelného technologického řešení, netlačíme vás k používání našeho oblíbeného jazyka nebo dodavatele. Žádné kecy.

Férové sazby - 60 EUR za hodinu, 10% sleva měsíčně, 15% sleva na projekty 3 měsíce a déle.

Vyžaduje se platba předem, dokud nevytvoříme historii plateb, poté je možná placená práce.


Začněme!

Chcete-li začít, vyplňte náš formulář zde .

Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím. Dozvědět se více