Bezplatné lístky na trajekt pro ukrajinské uprchlíky

Naposledy aktualizováno


Kvůli válce na Ukrajině nabízí mnoho trajektových společností v Baltském moři dopravu zdarma Ukrajincům, kteří prchají z Ukrajiny. Zde je seznam se všemi detaily trajektové přepravy pro ukrajinské uprchlíky.

Linka Eckerö

Eckerö Line má pravidelné trajektové trasy mezi Helsinkami a Tallinem. Eckerö Line nabízí bezplatné lístky na trajekt pro ukrajinské uprchlíky a také podporu pro humanitární náklad. Informace o rezervaci naleznete zde:
Lístky Eckerö Line

Finnlines

Finnlines má trajektové trasy mezi Německem (Travemünde/Lübeck), Švédskem (Malmö, Kapellskär) a Finskem (Naantali/Turku, Helsinky). Finnlines také nabízí Ukrajincům lístky na trajekt zdarma. Více informací zde:
Vstupenky FinnLines

Stena Line

Stena Line má rozsáhlou síť tras ve Finsku, Švédsku, Lotyšsku, Polsku, Německu a Dánsku. Stena Line má také mnoho tras spojujících Spojené království, Irsko, Francii a Nizozemsko. Stena Line nabízí bezplatné lístky na trajekt Ukrajincům a také humanitárním a charitativním organizacím. Více se dozvíte zde:
Vstupenky Stena Line

Tallink Silja

Tallink Silja je jedním z největších provozovatelů trajektů v Baltském moři, s trasami mezi Estonskem, Finskem a Švédskem. Tallink Silja nabízí zdarma lístky na trajekt pro ukrajinské uprchlíky a také humanitární náklad na podporu Ukrajiny. Více čtěte zde:
Vstupenky Tallink Silja

Vikingská linie

Viking Line má trajektové trasy mezi Estonskem, Finskem a Švédskem s častými odjezdy. Přestože Viking Line není aktuálně uvedena na internetu, poskytuje letenky pro ukrajinské uprchlíky na všech trasách. Podle manažera prodeje a marketingu Ilji Berunenka: "Nabízíme bezplatné jízdenky pro uprchlíky na všech našich trasách. Poskytujeme bezplatné jízdenky pro cestující a místa pro osobní vozy, na dlouhých trasách do/ze Stockholmu i standardní kabiny. Rezervace probíhá prostřednictvím našeho zákaznického servisu na adrese [email protected]"

Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím. Dozvědět se více